RE/MAX Asunnot Vantaa – välittäjät

RE/MAX Asunnot Vantaalla palvelee asiakkaitaan pääkaupunkiseudulla yli kaupunkirajojen.
RE/MAX on saavuttanut kiinteistönvälityksen markkinajohtajuuden Vantaalla.

Kirsi Sainio
Kiinteistönvälittäjä
LKV, LVV, KiAT
Puh. 040 508 9552
kirsi.sainio@remax.fi
Mika Balk
Kiinteistönvälittäjä
LKV, LVV
Puh. 041 576 5456
mika.balk@remax.fi
Andrei Neznaev
Kiinteistönvälittäjä
LKV, LVV
Puh. 040 767 4031
andrei.neznaev@remax.fi
Waltteri Naapuri
Myyntineuvottelija

Puh. 040 569 9236
waltteri.naapuri@remax.fi

Kristel Malberg
KED, Myyntineuvottelija

Puh. 050 539 9928
kristel.malberg@remax.fi

Annamaria Karikuusi
Myyntineuvottelija

Puh. 0400 749 019
annamaria.karikuusi@remax.fi